pieredze.1s.lv

 Latviski По русский In English


Cīņa ar vecumdienām



Attīrīšanas terapija- kompleksā un drošā terapija cīņā ar vecumdienām...

Pēdējā laikā mēs kļuvām par dažādu medicīnas metožu , kas palīdz saglabāt jaunību, dzīvotspēju un veselību, attīstīšanas lieciniekiem. Pat izveidota patstāvīga „anti-aging“ medicīnas nozare. Tā pētī hormonus un vielas, kas bremzē vecošanas procesus. Pie tām var pieskaitīt, piemēram, augšanas hormonu, testosteronu, estrogēnu, progresteronu un virsnieru steroīdus. Hormonu terapija ir ļoti dārga un tā var izcelt daudz nepatīkamu blakusparādību. Ne katrs pacients var lietot hormonālos preparātus, jo tam var būt alerģija pret kādu noteiktu hormonālo vielu. Jebkāda ārējā iejaukšanās cilvēka hormonu līdzsvara sistēmā-homeostāzē- var iztraucēt šīs sistēmas līdzsvaru, kas nes sevī nepatīkamas sekas.

Palīgā mums steidzas inovatīva komplekso, homeopātisko preparātu terapija. Galvenais šīs terapijas uzdevums- aktivizēt organisma aizsargfunkciju, un tajā pašā laikā sabalansēt dažu iekšējo orgānu darbību. Stipro hormonālo preparātu vietā , šīs terapijas laikā tiek lietotas atšķaidītas vielas(zāļu ekstrakti, minerāli, kā arī dzīvnieku izcelsmes vielas), kuras maigi stimulē endokrīnās sistēmas darbību, neiztraucējot dabisko organisma līdzsvaru.

Terapijas, kura palēnina vecošanas procesus , pamatus veido toksīnu izvadīšana no organisma. ...

Mūsu iekšējie orgāni noveco dēļ kaitīgo vielu uzkrāšanās organismā, cik ārējas, tik endokrīnas izcelsmes , kuri ir mūsu metabolisma blakusprodukti.

Katru dienu caur ādu , gļotādu gremošanas traktu un elpošanas ceļus mums draud dažādas briesmas-modificēta pārtika, piesārņots ūdens, visur esošās baktērijas, vīrusi un sēnītes, ķīmiskās vielas, kuras iesūcas mūsu organismā. Kaitīgas vielas izvadam dabiskā ceļā, piem., šķaudot, svīstot, caur iesnām vai klepum. Bet saskaroties ar mūsdienu civilizācijas draudiem šie procesi zaudē savu sākotnējo nozīmi. Dabiskie , fizioloģiskie izvadīšanas veidi kaites var pārvarēt noteiktā laikaposmā, bet ar laiku šie procesi kļūst bezspēcīgi pret tik lielu toksīnu daudzumu.

Attīrošas terapijas laikā lietojam tik trīs preparātus, kuri papildina viens otru. Lymphomyosot – komplekss homeopātisks preparāts (pilieni iekšējai lietošanai vai tabletes, kuras jātur zem mēles) aktivizē limfodrenāžu un tajā pašā laikā izvada sakrājušos toksīnus no saistaudiem. Nux-vomica Homaccord dzeramie pilieni stimulē kaitīgu vielu izvadīšanu no kuņģa zarnu trakta. Berberis-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai, kuri stimulē nieru un aknu detoksikāciju. Ārstēšanas kursam jāilgst vismaz 6 nedēļas. Terapijas laikā vienlaicīgi drīkst lietot 3 prepatātus pēc zemāk norādītas shēmas:

Attīrīšanas terapijas shēma- toksīnu izvadīšana no organisma.

Lymphomyosot N(Aktivizē limfodrenāžu )- 10 pilieni 3 reizes dienā Nux-vomica Homaccord (stimulē kaitīgu vielu izvadīšanu no kuņģa zarnu trakta)- 10 pilieni 3 reizes dienā Berberis Homaccord(stimulē nieru un aknu detoksikāciju)-10 pilieni 3 reizes dienā Vēloties nodrošināt veiksmīgu terapiju, ir jāievēro daži vienkārši noteikumi.

  • Veselīgs uzturs. Ēdienkartē ir jābūt tādiem produktiem, kas satur daudz olbaltumvielu, ir bagāti ar vitamīniem un minerālvielām, kā arī ar minimālo tauku saturu. Tas nodrošina veselīgu ādu un aizsargā no slimībām. Ēdienkarte ir jābūt ar augļiem un dārzeņiem bagātai. Vajadzētu ierobežot baltmaizes lietošanu uzturā-maizītes u.c. konditorejas izstrādājumi , varētu aizvietot ar rupjmaizi. Saldumus var aizvietot uz sezonas augļiem.
  • Kustēšanās. Ideāli būtu kas dien vingrināties pēc kustības- slodzes-izturības programmas. Ja jums nepietiek laika šiem trim treniņiem, var izvēlēties vienu un vingrināties četras reizes nedēļā. Ļoti svarīgi katru vingrinājumu iesākt lēni un pamazām palielināt ķermeņa noslodzi. Pārāk liela ķermeņa noslogošana nav ieteicama. Pilnīgi pietiek vingrināties 20-30 minūtes. Ikdienas pastaiga ātrā tempā lieliski trenē sirds muskuļus. Peldēšana atslābina muskuļus, dedzina kalorijas un trenē visas muskuļu grupas. Braukšana ar riteni apvieno vingrinājumus ar ceļojumiem, izbraukumu uz mežu vai draugu kompāniju.
  • Vajag atteiktie no kafijas, tējas, alkohola. Tas nenozīmē, kad vajag vispār atteikties no alkohola. Piemēram, glāze vīna , izdzerta pirms pusdienām, nelaiž organisma vidū izveidoties iekaisumam un, pēc ekspertu viedokļa, samazina risku saslimt ar cukura diabētu un asinsrites slimībām. Obligāti ir jāatteicas no pīpēšanas.
  • Pietiekams miega daudzums. Jaunākie pētījumi ir parādījuši, kad mūžīgā neizgulēšanas novājina organisma imūno sistēmu. Tad var rasties risks saaukstēties , saslimt ar gripu un elpceļu slimībām. Astoņu stundu miegs ideāli sabalansē organisma funkcijas, kā arī tas ir ļoti labs veids, kā paveikt stresu.
Komentāri (0)  |  2014-01-29 14:56  |  Skatīts: 8934x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ